وبینار خانواده

یکی از همایشهایی که برای والدین فراگیران، توسط آکادمی یاسان برگزار می شود، همایش فصلی اولیا می باشد. از آنجایی که در این جلسات مدیرعامل آکادمی با خانواده های گرامی گفتگو داشته و مباحث بسیار مهمی را عنوان می نمایند، حضور مربیان گرامی در اولین جلسه ی همایش اولیا، بعد از شروع فعالیت خود در آکادمی، الزامی می باشد و در سایر جلسات به صورت اختیاری خواهد بود.

نحوه اطلاع رسانی
پوستر برگزاری همایش های فصلی اولیا بر روی جنرال تیمز قرار خواهد گرفت و اطلاع رسانی آن توسط مربیان عزیز به خانواده ها انجام می شود.

آکادمی یاسان در راستای اعتلای فرهنگ ارتباطی بین اعضای خانواده، مهارت فرزندپروری، شناخت و درک نیازهای فرزندان و سایر مباحث کاربردی و مورد نیاز والدین، در بازه های زمانی مختلف، وبینارهای متنوعی برگزار می نماید.

نحوه اطلاع رسانی
همانطور که در مرامنامه گفته شده است: “پیشرفت و موفقیت هر کدام از اعضای خانواده ی یاسان (فراگیر، ولی، مربیان و سایر همکاران) در هر حوزه ای، موفقیت کل سازمان می باشد، لذا اعضای یاسان تا حد امکان از هیچ تلاشی برای رشد و تعالی این خانواده فروگذار نمی کنند.”
در نتیجه  حضور مربیان در جلسات وبینارهای دانش افزایی اولیا برای مربیان جوانی که در آینده خود صاحب خانواده خواهند بود، بسیار راهگشا و ارزنده می باشد، در همین راستا پوستر برگزاری وبینارهای دانش افزایی بر روی جنرال تیمز قرار خواهد گرفت تا هم مربیان عزیز بتوانند از این وبینارها بهره ببرند و هم اطلاع رسانی به خانواده ها را انجام دهند.

Leave a Comment