بسترهای دانش افزایی مربیان

آکادمی یاسان در راستای رشد مهارت های اساسی نوجوانان و پرورش نسلی توانمند از تمامی توان خود برای ارتقای مهارت های مربیان استفاده می کند، در همین راستا سه بستر دانش افزایی را فراهم نموده است:

مربیان می توانند مباحث و چالش هایی که در حین فرایند مربیگری و در ارتباط با فراگیران مواجه شده اند را در جلسات مربیان مطرح نموده و از تجربیات ارزشمند سایر همکاران در این زمینه بهره مند شوند. همچنین در برخی از این جلسات اساتید بزرگواری همچون: جناب استاد فرزانه، جناب آقای فیض الله زاده و یا مشاوران حوزه ی تربیتی آکادمی حضور خواهند داشت و مربیان می توانند به صورت پرسش و پاسخ، سوالات خود را با اساتید در میان بگذارند.
این جلسه به صورت هفتگی و در روزهای مشخص برای هر تاپیک به صورت مجزا برگزار می شود و حضور فعال و مشارکتی مربیان گرامی همراه با شیر وبکم در این جلسات الزامی می باشد.

یکی دیگر از فعالیت هایی که آکادمی یاسان در راستای ارتقا و توسعه مهارت های فردی و بهبود عملکرد مربی در برخورد با انواع فراگیران برعهده گرفته است، برگزاری وبینارهای دانش افزایی مختص مربیان می باشد که در این جلسات از متخصصین حوزه های مختلف مانند مهارت های تربیتی، روانشناسی و آموزشی دعوت به عمل می آید تا مربیان بتوانند در امر مهم تعلیم و تربیت آینده سازان کشور گامی موثر و پرقدرت بردارند.
اطلاع رسانی برگزاری این جلسات بر روی جنرال تیمز قرار خواهد گرفت.

آکادمی یاسان در راستای تعهداتی که برای رشد و پیشرفت  همکاران عزیز دارد با حداکثر توان خود تلاش می نماید تا زمینه های مورد نیاز را فراهم نماید. از سوی دیگر همه افراد در حوزه های مرتبط با نقش و جایگاه خود در ساختار سازمانی مسئول بوده و تمام تلاش خود را برای انجام مسئولیت ها ب نحو أحسن انجام می دهند.
یک بستر مناسب که از آن طریق انتقال دانش مربیان و مسئولیتی که مربی در قبال رشد و پیشرفت سایر مربیان و همکاران به عهده دارد، برنامه ی تیمز می باشد. در این برنامه مربیان تجربیات خود در تمام زمینه ها، مانند اداره ی کلاس، خلاقیت های مربیگری، ارتباط با فراگیران و … را در اختیار سایر همکاران قرار می دهند تا سایر افراد هم بتوانند از این تجربیات ارزمند بهره ببرند.

Leave a Comment