تجارت

فشار دادن استفاده بر روی یک روستایی بالغ با یک حرفه، یا روی یک معامله گر سرگردان ، منویی را باز می کند و به بازیکن اجازه می دهد با روستایی یا تاجر سرگردان معامله کند. این عمل هر مسیریابی را که موجودیت انجام می داد متوقف می کند. در Bedrock Edition ، در حالی که منوی معاملاتی آن باز است، یک زمرد بالای سر نهاد ظاهر می شود. اگر نهاد در حین معامله آسیب ببیند ، منوی معاملات بسته می شود.

 

تمام معاملات شامل زمرد است. روستاییان برای زمرد اجناس می خرند یا می فروشند و تاجران سرگردان اجناس را برای زمرد می فروشند اما اجناس نمی خرند. تجارت تنها روش مشروع برای به دست آوردن الگوی بنر کره زمین ، نقشه های کاوشگر جنگل ها و نقشه های کاوشگر اقیانوس در حالت بقا است. همچنین این تنها راه تجدید پذیر برای به دست آوردن زنگ ، دنده الماس [

روستاییان دارای پنج سطح شغلی هستند که با تجارت با آنها می توان آنها را افزایش داد. هر روستایی از سطح “مبتدی” شروع می کند. سطح یک روستایی را می توان در منوی معاملاتی مشاهده کرد. نشانی را که می‌پوشند نیز می‌توان شناسایی کرد: سنگ برای تازه‌کار، آهن برای شاگرد، طلا برای کارآموز، زمرد برای متخصص، و الماس برای استاد. معامله تا زمانی که نوار معاملاتی روستاییان کامل شود، سطح بعدی معاملات را باز می کند. وقتی یک بازیکن با یک روستایی معامله می کند، هم روستایی و هم بازیکن تجربه کسب می کنند. تمام معاملات دهکده ای به بازیکن با تجربه 3-6 یا تجربه 8-11 در صورتی که روستایی مایل به پرورش باشد پاداش می دهد.. معامله با یک معامله گر سرگردان نیز به بازیکن مقداری تجربه پاداش می دهد، اگرچه معامله گر سطوح تجربه ای برای به دست آوردن ندارد. یک روستایی زمانی که نوار تجربه‌اش پر می‌شود و تا دو تجارت جدید به دست می‌آورد، به همراه حفظ معاملات قدیمی خود، سطح خود را بالا می‌برد. علاوه بر این، یک روستایی اثر بازسازی را دریافت می کند و به مدت ده ثانیه توسط ذرات بنفش و سبز احاطه می شود.

پیشه یک روستاییاستخر معاملاتی مورد استفاده برای تعیین معاملات خود را دیکته می کند. به عنوان مثال، روستائیانی که کلاه حصیری بر سر دارند، کشاورز هستند، بنابراین تجارت آنها بر اساس استخر تجارت کشاورز است. هر حرفه مجموعه ای از پیشنهادات از پیش تعریف شده و محدود را باز می کند. حرفه های مختلفی به هر روستایی بر اساس محل کارشان اختصاص داده می شود. این حرفه با ظاهر آنها و در رابط تجاری نشان داده می شود. روستاییان تازه کار که معامله نکرده اند، در صورت حذف بلوک سایت شغلی مورد ادعایشان، می توانند حرفه خود را از دست داده و دوباره به روستاییان بیکار تبدیل شوند. حذف و سپس جایگزینی یک بلوک سایت شغلی می تواند معاملات ارائه شده را تغییر دهد و روستایی بدون تجربه هر چند وقت یکبار معاملات خود را بازنشانی می کند. هنگامی که یک بازیکن با یک روستایی معامله می کند، روستایی حرفه خود را برای همیشه حفظ می کند و متعاقباً در معاملات ارائه شده قفل می کند.

روستاییان یک پیشنهاد را پس از تعداد معین معامله غیرفعال می کنند، تعداد دقیق آن برای هر کالا متفاوت است و در جداول زیر به آن اشاره شده است. وقتی روستاییان در بلوک های محل کار خود کار می کنند، پیشنهادات خود را دوباره فعال می کنند، حداکثر تا دو بار در روز. هنگامی که یک پیشنهاد غیرفعال می شود، یک “X” قرمز رنگ در رابط معاملاتی ظاهر می شود و روستایی همان اثر ذره ای را به عنوان پیشنهاد ایجاد شده نشان می دهد.

روستاییان بین مقادیر داده‌ها تفاوت قائل می‌شوند، بنابراین ابزارهای آسیب‌دیده را نمی‌توان به جای ابزارهای کاملاً تعمیر شده معامله کرد.‌ داده‌های NBT نادیده گرفته می‌شوند، بنابراین محتوای یک کتاب نوشته شده اهمیتی ندارد. با این حال، دیگر نمی توان کتاب های مکتوب را به روستاییان فروخت، و هیچ روستایی در حال حاضر هیچ ابزاری را که دوام داشته باشد، خریداری نمی کند.

Nitwits روستایی هایی با پوشش سبز هستند. آنها نه می توانند تجارت کنند، نه می توانند حرفه خود را تغییر دهند یا حرفه ای به دست آورند. اگر بازیکن بخواهد با یک nitwit در نسخه جاوا معامله کند ، nitwit غرغر می کند و سرش را تکان می دهد.

روستاییان بدون پوشش شغلی بیکار هستند و نمی توانند تجارت کنند. آنها لباس های بیوم را بدون پوشش حرفه ای می پوشند. یک روستایی بیکار با ادعای یک بلوک سایت شغلی بی ادعا به حرفه ای دست می یابد . به عنوان مثال، یک جدول نقشه کشی بی ادعا، زمانی که روستایی ادعا می کند، یک روستایی بیکار را به یک نقشه کش تبدیل می کند و هم روستایی و هم جدول ذرات سبز از خود ساطع می کنند. یک بلوک محل کار غیرقابل دسترس (یا تخریب شده) باعث می شود روستاییان متصل حرفه خود را از دست بدهند، اما این بر محبوبیت بازیکن در دهکده تأثیر نمی گذارد.

 

Leave a Comment