انتقال فراگیران

برای ورود به crm آکادمی یاسان از آدرس سایت زیر استفاده نمایید.
http://crm.yasanacademy.ir

در اولین ورود، نام کاربری و رمز عبور، شماره تلفن همراه مربیان می باشد.

قدم 1) برای سهولت انتقالی و یا تعیین سطح زدن از منو سمت چپ روی علامت “+” کلیک کنید.

قدم2) از منو باز شده انتقالی و یا تعیین سطح زدن را انتخاب کنید.

 

قدم3) موارد ذکر شده در تصویر را با دقت و کامل بنویسید.

 

قدم4) بر روی “ذخیره” کلیک کنید.

 

برای راهنمایی بیشتر می توانید کلیپ زیر را مشاهده نمایید:

 

پنل فراگیران انتقالی ها در بازه زمانی ابتدا تا انتهای هفته چهارم یاسانی فعال بوده و مربیان بزرگوار، اسامی فراگیران انتقالی خود را با درج اطلاعات کامل در این پنل به اطلاع مسئول مربوطه می رسانند.
فراگیران انتقالی، فراگیرانی هستند که باید از درس مربوطه به درس دیگر منتقل شوند. این انتقال گاه به خاطر مرخصی فراگیر، پیش نرفتن با کلاس جاری و … می تواند اتفاق بیافتد.
اگر مربی جدید هستید و تازه به خانواده ی بزرگ یاسانی اضافه شدید، پیشنهاد می کنیم برای ثبت اولین فراگیر انتقالی خود، با مشاور مشورت بنمایید و سپس انتقال را ثبت نمایید.
چند نکته مهم:
  1. در راستای مطالب گفته شده، یک کلیپ اموزشی کامل از پنل ساخته شده و به صورت کامل با تمامی جزئیات دموی لازم برای استفاده از ان گفته شده و ممنوون میشم قبل از ثبت انتقالی های خودتون حتماااا کلیپ ارسالی رو مشاهده بفرمایید. 
  2. تمامی انتقالی های ثبت شده در هر دو تاپیک عمومی و کاربردی بررسی شده و نتیجه آن برای مربیان در داخل پنل، درج می شود تا تایید یا عدم تایید آن جهت پیگیری های بعدی انجام شود.
  3. بعد از پایان هفته چهارم یاسانی، پنل از دسترس خارج شده و امکان ثبت انتقالی نیست و تنها در بازه زمانی اعلام شده اطلاعات ثبت شود.

Leave a Comment